Вчимося з "Читалiно"

Клуб "Читаліно"


Клуб раннього розвитку «Читаліно» створено як навчальний напрямок для дітей - від Агентства  домашнього персоналу «Добрі руки».

СІМ΄Я – найголовніший інструмент, який грає сольну партію в нашій роботі, який вносить в сірість життя найрізноманітніші мотиви, який звучить тонко, яскраво, неповторно  і на який щодня працює багаточисельна армія домашнього персоналу від нашого Агентства: няні, гувернантки, гувернери, репетитори, кухарі, домробітниці, садівники.
Проживаючи щоденно десятки сімейних ситуацій, неможливо не відзначити, що на перший план виходить ДИТИНА – насінина, яку сім΄я щедро дає світу і з якої незабаром виростає вкладене: або квіткою, або бур΄яном.

Давайте будемо вирощувати КВІТИ!

Сучасний світ вносить в життя різні хвилі методів навчання дітей. Ці хвилі огортають турботами кожну сім΄ю. Що вибрати для своєї ДИТИНИ?
Ми не являємось послідовниками авторів популярних методик раннього розвитку дітей і не являємось також їхніми опонентами.
Але, професійно виконуючи свою справу, і , враховуючи колосальний досвід роботи наших педагогів-професіоналів, ми визначили, що ДИТИНІ потрібно  в цьому сучасному світі – ЧИТАТИ!

Читати! В будь-якому віці потрібен цей навик. Читання розвиває дитя, розвиває людину, знищує самотність.

Дитячий клуб
«Читаліно» - це акцентований напрямок на розвиток навиків читання у дітей віком від 3 до 6 років. Кваліфіковані педагоги-філологи вищої категорії з досвідом роботи в школах, дитсадках, які мають свої власні авторські доробки – комплексно навчать Вашу дитину читати і розмовляти українською мовою за короткий проміжок часу.
              
             
Ранній розвиток читання – без проблем, як є бажання.
              Хто успішним  хоче стати – хай навчається читати.

              В царство Книги завітайте, а в нім  думайте, читайте,
              Розмовляйте, веселіться і постійно вчіться, вчіться!Дитячий клуб «Читаліно» - це розвиток техніки читання, художньої фантазії і творчого смаку дошкільнят засобами ліплення саме з солоного тіста, що несе в собі позитивну енергетику і впливає на естетичне сприйняття світу дитиною, на розвиток дрібної моторики руки маленького вихованця, на розвиток творчої особистості вцілому.

            
  Птахи, звірі і тварини, фрукти, овочі, квітки -
              Будем вчитися ліпити все, що бачим, малюки.


Дитячий клуб «Читаліно» - це можливість навчати дошкільників, паралельно з українською, англійській мові. Елементарні граматичні конструкції і лексика подаються в формі комплексу допоміжних римованих  вправ, що супроводжуються відповідними смисловими рухами; різноманітних наочностей; з допомогою використання технічних засобів навчання. Це значно спрощує засвоєння численних мовленевих структур, запам’ятовування деяких граматичних явищ, надбання достатнього словникового запасу слів у малюків.

              
Англійська для малят – розпочинати час!
              
Клуб «Читаліно» - тут радо зустрінуть Вас!Все в Ваших руках!

 
02156 м.Київ
Ревуцького, 35
(метро Харківська)
(044) 562 77 77
(067) 442 36 00
info@chitalino.com.ua